ALERTA! CLAPTON ULTRAS POTRZEBUJĄ TWOJEJ POMOCY!

Community, Football, News, Solidarity

Przyszłość Clapton FC jest poważnie zagrożona – Vince McBean, właściciel klubu, próbuje zlikwidować charytatywny fundusz powierniczy, opiekujący się najstarszym boiskiem w Essex Senior League. McBean twierdzi, że fundusz ma ponad 200 tys. funtów długu. Jesteśmy zmartwieni tym, co to może znaczyć dla naszego klubu; może to sprawić, że Clapton stanie się “bezdomny”, a w najgorszym wypadku może to oznaczać utratę klubu. Stajemy ramię w ramię ze stowarzyszeniem Real Clapton FC, aby zapewnić przyszłość Clapton FC i aby zwrócić ten historyczny klub w ręce fanów i lokalnej społeczności.

Jako Ultras zbudowaliśmy i zbudowałyśmy przyjazne relacje z naszą społecznością. Utworzyliśmy i utworzyłyśmy relacje ze szkołami i ich uczniami, z bankami jedzenia, z organizacjami charytatywnymi, innymi drużynami, grupami fanów i fanek oraz innymi aktywnymi grupami w okolicy. Pomogliśmy i pomogłyśmy stworzyć przyjazne i inkluzywne otoczenie, w którym wszyscy mogą czerpać radość z piłki nożnej. Okazano nam też solidarność i wsparcie podczas niedawnego bojkotu.

Clapton Ultras już wcześniej prosiło was o wsparcie finansowe podczas zbierania funduszy na organizacje charytatywne, banki jedzenia i inne inicjatywy, które są bliskie naszym sercom. Potrzebujemy teraz waszej pomocy, aby uratować sam klub – serce, które napędza nas i naszą energię.

Real Clapton zbiera pieniądze poprzez stronę Go Fund Me, sprzedaż merchu oraz składki członkowskie, ale bardzo niedługo musimy zrobić więcej. Clapton Ultras proszą was o wsparcie stowarzyszenia Real Clapton FC poprzez darowanie pieniędzy na koszty prawnicze. Próbujemy im pomóc w osiągnięciu ich docelowego budżetu w wysokości 10 tys. funtów poprzez zebranie 5 tys. funtów w 30 dni. Bez tego Clapton FC i Londyn mogą utracić kolejny historyczny klub i prawdziwą alternatywę wobec współczesnego futbolu.

Chcemy aby klub był prowadzony w sposób sprawiedliwy i spółdzielczy, w sposób który docenia i wspiera to, co robią Ultras, co robimy my – dla lokalnej społeczności, dla grup, które wspieramy i wraz z grupami, które okazują nam wsparcie.

A więc przyjaciele i przyjaciółki, towarzysze i towarzyszki, fani i fanki piłki nożnej oraz wszyscy i wszystkie, którym podobało się przychodzenie na nasze mecze przez ostatnie kilka lat, Clapton Ultras proszą was ponownie o wsparcie, aby uratować klub i zwrócić go w ręce społeczności i fanów.

Prosimy, dajcie ile możecie.

Aby podarować pieniądze: http://gofundme.com/claptonactionfund

Więcej informacji na temat Real Clapton: http://www.claptonfc.info

Aby zostać członkinią lub członkiem: http://www.claptonfc.info/club/join.htm

Comments

comments